Ndërlidhjet

Fotografitë e javës

Lufta në Ukrainë dhe shënimi i 1 Qershorit, Ditës Ndërkombëtare të Fëmijëve, janë ndër ngjarjet që shënuan javën që lamë pas në vendet prej nga raporton Radio Evropa e Lirë. Fotografi të përzgjedhura nga këto ngjarje mund t’i shihni në fotogalerinë e javës. (Përgatiti: Syzanë Paçarizi)


Shfaq më shumë

XS
SM
MD
LG