Ndërlidhjet

Java nëpërmjet fotografive

Fotogalerinë e javës që lamë pas e karakterizojnë fotografi nga përmbytjet në Pakistan dhe ato nga lufta në Ukrainë. Po ashtu, mund të shikoni edhe fotografi interesante nga vende tjera të rajoneve prej nga raporton Radio Evropa e Lirë. (Përgatiti: Syzanë Paçarizi)


Shfaq më shumë

XS
SM
MD
LG