Ndërlidhjet

Java nëpërmjet fotografive

Vërshimet në disa qytete të Kosovës, shënimi i festës së Epifanisë nga besimtarët ortodoksë dhe lufta në Ukrainë, janë disa prej ngjarjeve që shënuan javën që lamë pas. Radio Evropa e Lirë sjell fotografitë më të veçanta nga këto ngjarje. (Përgatiti: Syzanë Paçarizi)


Shfaq më shumë

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG