Ndërlidhjet

Gruaja që iu bë nënë 15 fëmijëve


Gruaja që iu bë nënë 15 fëmijëve
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:03:23 0:00

Ndonëse u shkollua për mjekësi, dashuria e madhe për kujdesin ndaj fëmijëve bëri që Sadete Hajrizi t’ua kushtojë afër 18 vjet të jetës së saj fëmijëve pa përkujdesje prindërore. Ajo tani është një SOS-nënë dhe jeton me pesë fëmijë që i konsideron familje.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG