Ndërlidhjet

“Karroca m’u bë këmbë e duar”


“Karroca m’u bë këmbë e duar”
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:05:03 0:00

Nga vegjëlia, Resmije Rrahmani vuante nga një sëmundje që ia dobësoi muskujt dhe e bëri gati të palëvizshme. Për pasojë, u kufizua në shumë aktivitete, duke u detyruar që edhe mësimet t’i ndiqte me korrespondencë.

XS
SM
MD
LG