Ndërlidhjet

Iustitia - emision për sundimin e ligjit në Kosovë


Iustitia - emision për sundimin e ligjit në Kosovë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:00:41 0:00

Radio Evropa e Lirë dhe Betimi për Drejtësi ju sjellin Zonjën Drejtësi - Iustitia - emisionin për sundimin e ligjit, të cilin mund ta ndiqni edhe në RTV21. "Iustitia" apo Zonja Drejtësi, do të transmetohet çdo të dytën të hënë edhe në RTV21. Ndiqeni edicionin e parë, të hënën, më 19 prill nga ora 19:30.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG