Ndërlidhjet

Ndryshimi që mund t'i kushtojë Malit të Zi


Ndryshimi që mund t'i kushtojë Malit të Zi
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:09:09 0:00

Paqartësi dhe pasiguri janë duke pasuar zgjedhjet e 30 gushtit në Mal të Zi. Qytetarët, me sa duket, kanë zgjedhur ndryshimin, por situata nuk është bardh e zi. Askush nuk mund ta thotë sigurt se çfarë rruge do të zgjedhë shteti 14 vjet i vjetër, anëtar i NATO-s dhe synues i deritashëm i BE-së.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG