Ndërlidhjet

Ngjyrat e ndryshimit: Misioni i Lebibes për transformimin e qytetit


Ngjyrat e ndryshimit: Misioni i Lebibes për transformimin e qytetit
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:03:27 0:00

Pasi u kthye në Kosovë pas luftës, Lebibe Topalli nisi misionin e saj për ta ndryshuar pamjen e Ferizajt. Qytetit pa lumë e me pak gjelbërim i kanë dhënë ngjyrë mbi 100 muralet e pikturuara nga Lebibja dhe artistët e përkrahur nga ajo.

XS
SM
MD
LG