Ndërlidhjet

Pse ka rëndësi ofensiva pranverore?


Pse ka rëndësi ofensiva pranverore?
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:09:47 0:00

Pas luftimeve të mundimshme në dimër, që kanë rezultuar me numër të lartë viktimash, por me pak ndryshime në fushëbetejë, Ukraina dhe Rusia po përgatiten për ofensivat e tyre pranverore. Disa thonë se ato mund ta ndryshojnë rrjedhën e luftës... apo të jenë vendimtare.

XS
SM
MD
LG