Ndërlidhjet

Pamje pas të shtënave me armë zjarri në Strasburg


Pamje pas të shtënave me armë zjarri në Strasburg
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:02 0:00

Qindra zyrtarë policorë janë duke kërkuar personin e armatosur, i cili ka lënë të vdekur tre persona dhe ka plagosur 12 të tjerë, përmes të shtënave në qytetin francez, Strasburg. I dyshuari, i cili është i njohuar për shërbimet e sigurisë ka ikur pas shkëmbimit të të shtënave me ushtarë dhe policë të armatosur të martën.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG