Ndërlidhjet

"Goditje Rusisë"


"Goditje Rusisë"
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:10:44 0:00

Një ofensivë e rrufeshme e Ukrainës i ka dhënë dinamikë të re luftës në këtë vend. Brenda pak ditësh, forcat ruse janë tërhequr nga disa pozicione në verilindje, dhe qytetet, njëri pas tjetrit, kanë rënë sërish nën flamurin kaltër e verdhë. A është kjo një pikë kthese në luftë?

XS
SM
MD
LG