Ndërlidhjet

Ëmbëlsirat parisiene e njujorkeze në Prishtinë


Ëmbëlsirat parisiene e njujorkeze në Prishtinë
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:02:51 0:00

Me sheqer, çokollatë e fruta - kështu e nis çdo mëngjes Rudina Qosja. Rruga e saj nga adhuruese e ëmbëlsirave në udhëheqëse të një pastiçerie ka qenë e gjatë dhe e ka dërguar në Athinë e Nju Jork. Tani, ajo synon ta rrisë biznesin e saj dhe shpreson që edhe gra të tjera të gjejnë përkrahje në ëndrrat e tyre.

XS
SM
MD
LG