Ndërlidhjet

Piktura dhe propaganda: Arti i motivuar nga lufta në Ukrainë

Pikturat dhe muralet anembanë Ukrainës dhe Rusisë janë nxitur nga pushtimi rus që ka nisur më 24 shkurt.


Shfaq më shumë

XS
SM
MD
LG