Ndërlidhjet

Trajtimi psikologjik i të kthyerve nga Siria


Trajtimi psikologjik i të kthyerve nga Siria
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:27 0:00

Valbona Tafilaj, psikiatre në QKUK, vazhdon të trajtojë gratë dhe fëmijët e kthyer nga Siria në Kosovë, në prill të këtij viti. Ajo tregon se ata kanë përjetuar trauma të ndryshme për shkak të luftimeve që kanë ndodhur në Siri.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG