Ndërlidhjet

Virusi bën agjendën, jo ne


Virusi bën agjendën, jo ne
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:10:11 0:00

Në shkurt të 2020-ës, Italia ka regjistruar rastet e para me koronavirus, për t’u bërë shpejt epiqendër e Evropës. Italia ka qenë shteti i parë jashtë Azisë që është izoluar. Pjesa tjetër e kontinentit e ka ndjekur shpejt. Sot, çfarë mund të quhet arritje dhe çfarë dështim në luftën kundër pandemisë?

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG