Ndërlidhjet

16x9 Image

Luljeta Krasniqi - Veseli

Luljeta Krasniqi, e lindur më 02.05.1981. Me gazetari ka filluar të merret që nga viti 2005. Për një kohë të gjatë ka punuar si gazetare në Agjencinë e lajmeve Kosovalive. Ekipit të Radios Evropa e Lirë i është bashkuar në vitin 2008. Ka diplomuar në Fakultetin Filologjik në Universitetin e Prishtinës. Është e martuar dhe ka një fëmijë.

Prodhuar nga Luljeta Krasniqi - Veseli

Trego më shumë

XS
SM
MD
LG