Ndërlidhjet

Fotografitë e javës

Vdekja e ish-udhëheqësit sovjetik, Mikhail Gorbachev, fillimi i vitit të ri shkollor në Ukrainë teksa lufta po vazhdon, dhe përmbytjet pas shiut të madh në Pakistan, janë ndër ngjarjet që ndodhën në rajonin nga ku raporton Radio Evropa e Lirë në javën që lamë pas. (Përgatiti: Trim Haliti)


Shfaq më shumë

XS
SM
MD
LG