Ndërlidhjet

Uragani Dorian u afrohet brigjeve të SHBA-së


Uragani Dorian u afrohet brigjeve të SHBA-së
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:59 0:00

Guvernatorët e Floridas dhe Karolinës Veriore kanë nisur urdhra për evakuim të detyrueshëm në disa pjesë të këtyre vendeve teksa Uragani Dorian, një stuhi e kategorisë së pestë me erëra deri në 295 kilometra në orë, u afrohet brigjeve të kësaj zone.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG