Ndërlidhjet

Adoleshentët, më të cenueshmit ndaj krimeve kibernetike


Adoleshentët, më të cenueshmit ndaj krimeve kibernetike
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:05:17 0:00

A e dini se grup-mosha 13-15 vjeç është më e rrezikuara ndaj krimeve kibernetike në Kosovë? Në këtë edicion të rubrikës Të flasim, mund të kuptoni pse ndodhin këto krime dhe si të mbroheni nga to.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG