Ndërlidhjet

Cilat janë profesionet më me perspektivë në Kosovë?


Cilat janë profesionet më me perspektivë në Kosovë?
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:06:17 0:00

Në Kosovë, brenda një viti, tregut të punës i shtohen më shumë punëkërkues sesa vende të reja pune. Në një konkurrencë tillë, gjasat për t’u punësuar shpejt ua përcakton profesioni. Shiheni rubrikën Të flasim, për të kuptuar se në cilat profesione mund të punësoheni më shpejt dhe të paguheni më mirë.

XS
SM
MD
LG