Ndërlidhjet

Përfitimet nga blerja e rrobave të përdorura


Përfitimet nga blerja e rrobave të përdorura
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:05:43 0:00

A bleni ju rroba të përdorura? Nëse po, jeni duke shpëtuar shumë ujë dhe drunj. Nëse jo, shqyrtojeni si mundësi. Në këtë edicion të rubrikës Të flasim, Agnesa dhe Barbara na tregojnë pse kanë vendosur të blejnë kryesisht këso rroba dhe cilat janë përfitimet tjera, përveç atyre në ambient.

XS
SM
MD
LG