Ndërlidhjet

Çka përfitoni nga puna sezonale?


Çka përfitoni nga puna sezonale?
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:06:31 0:00

Punë sezonale gjeni sa të doni në Kosovë, veç a keni vullnet. Sektorët e hotelerisë dhe turizmit kanë më së shumti nevojë. Këto punë janë shpesh me orar fleksibil dhe mësohen lehtë.

XS
SM
MD
LG