Ndërlidhjet

Si të përgatiteni për testin e maturës?


Si të përgatiteni për testin e maturës?
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:06:53 0:00

Nëse je maturant/e dhe ke stres e dyshime për testin e maturës, nuk je vetë. Shikojeni këtë edicion të rubrikës Të flasim, për të kuptuar se si të përgatiteni për këtë test, çka duhet të bëni dhe çka nuk duhet të bëni. Ish-maturantet po ashtu ofrojnë këshilla nga përvoja e tyre.

XS
SM
MD
LG