Ndërlidhjet

“Nëna e re dhe babai i ri”: Çifti ukrainas do që ta birësojë jetimin e luftës


“Nëna e re dhe babai i ri”: Çifti ukrainas do që ta birësojë jetimin e luftës
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

Gjashtëvjeçari Ilya e ka humbur nënën dhe babanë e tij, pasi ata dy u vranë gjatë sulmit të Rusisë në qytetin-port ukrainas të Mariupolit. Volodymyr dhe Maria Bespaliy kanë nisur të kujdesen për Ilyan, pasi ai mbeti jetim dhe duan ta birësojnë atë. (Përgatitën: Trim Haliti dhe Lendi Susuri)

XS
SM
MD
LG