Ndërlidhjet

Depresioni dhe luftimi i tij


Depresioni dhe luftimi i tij
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:06:33 0:00

Në botë, një në shtatë persona të moshës 10-19 vjeç përballet me një çrregullim mendor, duke përfshirë këtu depresionin, thotë Organizata Botërore e Shëndetësisë. Çfarë e shkakton atë dhe si mund të parandalohet?

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG