Ndërlidhjet

Si të shkruani letrën motivuese?


Si të shkruani letrën motivuese?
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:06:49 0:00

Letrat motivuese konsiderohen shpesh kyçe për pranim në universitet, për të fituar bursë apo një vend pune. Mësoni si ta nisni, çfarë të shkruani dhe çfarë të mos shkruani në të. Sa e gjatë duhet të jetë ajo dhe në çfarë formati duhet dërguar?

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG