Ndërlidhjet

Lulet gjallërojnë Ukrainën e vuajtur


Lulet gjallërojnë Ukrainën e vuajtur
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:01:33 0:00

Mes vuajtjeve të luftës, lule të ndryshme prej ngjyrave të ndezura po kujdesen për gjallërimin e qyteteve të Ukrainës. Burrat e angazhuar në ushtri, po ashtu, po vazhdojnë të çojnë lule në shtëpi. (Përgatitën: Trim Haliti dhe Ekrem Fazliu)

XS
SM
MD
LG