Ndërlidhjet

Në kërkim të një shtëpie të re


Në kërkim të një shtëpie të re
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:12:47 0:00

Në Kosovë dhe vende të tjera të Ballkanit shqetësim mbetet numri i madh i qytetarëve që emigrojnë apo duan të emigrojnë në vende të ndryshme të Bashkimit Evropian.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG