Ndërlidhjet

Qentë terapeutikë qetësojnë udhëtarët në Aeroportin e Stambollit


Qentë terapeutikë qetësojnë udhëtarët në Aeroportin e Stambollit
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:02:06 0:00

Kuki, 6 vjeç, dhe Alita, një vjeçe e gjysmë, së voni i janë bashkuar “stafit zyrtar” të Aeroportit të Stambollit, njërit prej më të frekuentuarve në botë, me një mision për t’i qetësuar udhëtarët e shqetësuar. (Përgatitën: Trim Haliti dhe Bujar Tërstena)

XS
SM
MD
LG