Ndërlidhjet

Qysh me riciklu?


Qysh me riciklu?
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:07:50 0:00

Jo të gjitha produktet nga letra dhe plastika mund të riciklohen. Shembull një gotë kafeje prej letre apo një pako pice nuk i nënshtrohen këtij procesi. Në këtë edicion të rubrikës, Të flasim, mund të mësoni si ta mbroni natyrën dhe shëndetin tuaj, përmes disa hapave të vegjël në përditshmëri.

XS
SM
MD
LG