Ndërlidhjet

Rruga deri në hapjen e një startup-i


Rruga deri në hapjen e një startup-i
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:06:42 0:00

Startup-et nisin si biznese të vogla për të jetësuar një ide inovative. Por vetëm entuziazmi për të shndërruar idenë në realitet, nuk mjafton. Në këtë edicion të rubrikës Të flasim, mund të kuptoni ku të kërkoni ndihmë dhe çfarë pyetje t’i bëni vetes para se të merrni hapat e parë.

XS
SM
MD
LG