Ndërlidhjet

Kujdes nga informacioni në rrjetet sociale!


Kujdes nga informacioni në rrjetet sociale!
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:08:02 0:00

Prej shpërthimit të luftës në Ukrainë, lajmet dhe fotografitë e rreme janë përhapur më tepër se zakonisht në rrjetet sociale. Sipas kompanisë, Hallakate, të rinjtë në Kosovë besohet se kalojnë katër deri në pesë orë në rrjetet sociale. Mësoni si të bëheni kritikë të përmbajtjes që shihni në to.

XS
SM
MD
LG