Ndërlidhjet

"Janë të mërzitura" - Gruaja që lufton monotoninë e pensionisteve


"Janë të mërzitura" - Gruaja që lufton monotoninë e pensionisteve
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:04:06 0:00

Duke mos dashur të bëhet pasive pasi doli në pension, Sabrije Nimani nga Prishtina ka mbledhur qindra gra në një shoqatë që synon të ofrojë argëtim, shëtitje dhe mundësi për punë për gratë pensioniste në Kosovë, që ankohen për jetë të vështirë.

XS
SM
MD
LG